___STAŁY RABAT OBROTOWY__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN. Vergnano Antica Bottega Promocja ___STAŁY RABAT OBROTOWY 5%__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN.

___STAŁY RABAT OBROTOWY__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN. Vergnano Antica Bottega Promocja  ___STAŁY RABAT OBROTOWY 5%__Paczkomat, Kurier - już od 7,99 PLN.
Twoja cena:
67
90
Paola Caffe
Opis:
Vergnano Antica Bottega Vergnano Antica Bottega jest kawą ziarnistą, na którą składa się idealnie zrównoważona mieszanka wysokiej klasy odmian Arabiki południowo - i środkowo – amerykańskiej, znanych z wysokiej odporności na działanie temperatury. Z uwagi na dosyć długi okres palenia tej kawy można spodziewać się w jej smaku delikatnej goryczy. Mimo to jednak, jest ona łagodna. Lekko owocowy, korzenny aromat z pewnością rozgrzeje każdego smakosza kawy.  Vergnano Antica Bottega kojarzy się z tradycją. Kawa ta przeznaczona jest dla koneserów, jednak osoby, które raz na jakiś czas spożywają kawę również docenią jej aromat i nic nie będzie im przeszkadzać, kiedy chodzi o delektowanie się smakiem tego konkretnego gatunku. Ten smak nie tylko pobudzi kubki smakowe, ale i inne zmysły, pozwalając się odprężyć. Korzenny, zabarwiony goryczą posmak zapewni wszystkim sporych doznań. Vergnano Antica Bottega to klasyka z najwyższej półki. Gwarantuje to kompozycja ziaren pochodzących z upraw w Brazylii, Kostaryce i Nikaragui. 100% ARABICA ...