Naturalne Afrodyzjaki nie tylko na Walentynki

Bakalie.com

Afrodyzjaki z natury?

Walentynki, Święto Zakochanych, Święto miłości. Nawet jeśli nie podchodzicie do tego dnia ze szczególnym namaszczeniem, z pewnością robi Wam się cieplej na sercu, gdy tak wiele pozytywnych emocji krąży w powietrzu. 

Jeśli jednak lubicie celebrować ten dzień i planujecie specjalną niespodziankę dla swojej drugiej połówki, sięgnijcie koniecznie po naturalne afrodyzjaki. Co to takiego afrodyzjaki? Otóż sprawiają one, że nasze uczucia płoną jeszcze większym żarem niż dotychczas, w żyłach krąży namiętność i jesteśmy bardziej otwarci na nowe doświadczenia. Czy przypadkiem nie na tym zależy nam szczególnie w Walentynki?  

Chcąc rozpalić zmysły zarówno swoje jak i ukochanej osoby nie musicie wydawać dużych kwot pieniędzy, ani też poszukiwać sekretnych składników. Okazuje się bowiem, że najprostsze naturalne afrodyzjaki są łatwo dostępne i bez problemu możemy je wykorzystać.

Naturalne Afrodyzjaki nie tylko na Walentynki

Miód

Miód jest bogaty w witaminy z grupy B, które wspierają produkcję testosteronu i estrogenu. Hormony te odpowiedzialne są za wywoływanie pożądania zarówno u kobiet jak i mężczyzn. Poza tym, miód może być również niezastąpionym elementem romantycznego, walentynkowego wieczoru, który skutecznie podniesie temperaturę w sypialni.

Jagody

Jedną z sekretnych właściwości jagód, działających niczym najlepszy afrodyzjak jest duża zawartość cynku. Cynk bowiem jest składnikiem odżywczym, zwiększającym libido. Reguluje także poziom testosteronu, poprawia produkcję spermy u mężczyzn oraz wywołuje uczucie ekscytacji u kobiet. Jagody są również bogate w proantocyjanidy, składniki poprawiające ukrwienie ciała, co jest bardzo korzystne dla uzyskania satysfakcji seksualnej.

Czekolada

Czekolada to produkt, który uwielbia większość z nas, bez względu na okazję i porę. Dlaczego więc nie wziąć jej do sypialni? Czekolada nie tylko jest bogata w jedno-nasycone kwasy tłuszczowe, poprawiające poziom testosteronu, ale także może być częścią romantycznej gry wstępnej. 

Truskawki

Truskawki od wieków uznawane są za afrodyzjak, szczególnie dla mężczyzn. A wszystko to dzięki dużej zawartości cynku, poprawiającego męskie libido. Zawierają również znaczną ilość przeciwutleniaczy, które dodają energii zatrzymując procesy starzenia się organizmu. Chcąc rozgrzać atmosferę w sypialni przygotujmy truskawki i cudownie ciepłą, gorzką czekoladę. Efekt będzie oszałamiający.

Chilli

Chilli nie tylko jest pikantna w smaku, ale może dodać pikanterii naszym romantycznym spotkaniom. Wszystko dzięki endorfinom, które pojawiają się stymulowane uczuciem szczypania.  Endorfiny natomiast odpowiadają za uczucie przyjemności. Dzięki swoim właściwościom chilli stosowana jest również jako  środek na impotencję.


Autor: Redakcja Bakalie.com