Konkurs "Wzmocnij się na Wiosnę"

Bakalie.com

Zasady Konkursu

 Lada moment nadejdzie  wiosna. Mrozy i śniegi odejdą w zapomnienie. Pamiętajmy, że  warto zadbać o wzmocnienie osłabionego po zimie organizmu.  Wraz z firmą Sklep Życia zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie "Wzmocnij się na Wiosnę", w którym do wygrania będą produkty wzmacniające i oczyszczające z młodego jęczmienia. Co zrobić aby wziąć udział w konkursie:- Polubić Fanpage

strony Bakalie.com

https://www.facebook.com/bakaliecom/ oraz

firmy www.sklepzycia.pl

https://www.facebook.com/sklepzycia/

- Udostępnić post konkursowy
- Polubić post konkursowy
- W komentarzu odpowiedzieć na pytanie: Jaki jest według Ciebie najlepszy sposób na naturalne wzmocnienie organizmu?

W konkursie przyznane zostaną 3 nagrody. Nagroda główna oraz dwie nagrody dodatkowe.

Konkurs trwa od 06.03. 2018 do 23.03.2018 do północy.
Wyniki konkursu zostaną opublikowane w komentarzu pod postem konkursowym 26.03.2018 o godzinie 12

Regulamin Konkursu


Zielony jęczmień – czy pomaga schudnąć?

Zielony jęczmień w ostatnich latach zyskał bardzo dużą popularność, szczególnie wśród osób dbających o sylwetkę i prowadzących zdrowy tryb życia. Zielony jęczmień bowiem jest skarbnicą witamin i składników odżywczych. W jego składzie znajdziemy bardzo dużą ilość witaminy C – posiada jej więcej niż pomarańcza oraz z beta-karotenu. Natomiast za silne działania odchudzające odpowiada zawartość błonnika pokarmowego. 

Młody jęczmień to także bogactwo antyoksydantów, pomagających w walce z wolnymi rodnikami. Wysoka zawartość przeciwutleniaczy zawartych w zielonym jęczmieniu sprawia, że posiada on silne działanie przeciwzapalne, przeciwnowotworowe i przeciwwirusowe.
Chlorofil zawarty w zielonym jęczmieniu odkwasza organizm, przywracając równowagę kwasowo - zasadową. Nie tylko doskonale oczyszcza organizm, ale i wzmacnia go, zwiększając poziom energii.

Błonnik zawarty w młodym jęczmieniu sprawia, że po jego zjedzeniu mamy uczucie sytości na dłużej. To właśnie dzięki temu, oraz dzięki dużej zawartości witamin i składników odżywczych, zielony jęczmień polecany jest przy odchudzaniu się.

Autor: Redakcja Bakalie.com