Przygotuj się na nadejście wiosny razem z marką Vivio

Bakalie.com

Jak przygotować swoje ciało i duszę na nadejście wiosny? Poniżej znajdziesz kilka cennych wskazówek, dzięki którym zyskasz zdrową energię na cieplejsze dni.

Wiosna zbliża się do nas wielkimi krokami, a to oznacza nie tylko porządki w domu, ale również w naszym życiu. Cieplejsze i dłuższe dni sprzyjają wprowadzeniu aktywności fizycznej do swojej codzienności, a łatwa dostępność warzyw i owoców ułatwi nam zmianę naszych nawyków żywieniowych. Zastanawiacie się, jak przywitać nową porę roku z dobrym samopoczuciem? Wystarczy, że wykonacie trzy poniższe kroki.

Krok I: Zatroszcz się o swoją dietę

Uwielbiasz smażone mięso i nie potrafisz odmówić sobie słodkości między posiłkami? Czas to zmienić! I nie chodzi nam o to, aby od jutra jedynym składnikiem Twojej diety były sałatki. Wręcz przeciwnie. Złota zasada rozsądnych diet głosi, że aby schudnąć trzeba jeść (zdrowo). Wiosna to szczególny czas, w którym uzyskujemy łatwiejszy dostęp do świeżych warzyw i owoców. Ponadto, komponując swój codzienny jadłospis nie należy zapominać o pożywnych kaszach oraz zdrowych zamiennikach cukru, które bez trudu znajdziesz na stronie marki Vivio. Decydując się na zmianę dotychczasowych nawyków żywieniowych, nie należy zapominać również o spożywaniu odpowiedniej ilości płynów (najlepiej wody) oraz zrezygnowaniu z nadmiernej ilości smażonych i słonych posiłków. Wiele produktów możesz zakupić w sklepie www.cosdlazdrowia.pl.

Krok II: Zacznij ćwiczyć

Regularna aktywność fizyczna jest w stanie zapewnić Ci nie tylko lepsze zdrowie i zgrabną sylwetkę, ale przede wszystkim dobre samopoczucie. Pamiętaj o tym i każdego dnia znajdź przynajmniej 30 minut na wykonywanie aktywności fizycznej, która sprawia Ci najwięcej przyjemności. Może to być taniec, pływanie, a nawet spacer – ważne, aby ta forma ruchu była wykonywana regularnie i sprawiała Ci wiele radości.

Krok III: Zadbaj o swoją skórę

Wiosna to czas, w którym odsłaniamy nieco więcej ciała, dlatego też warto o nie zadbać zanim wskoczymy w krótkie spodenki. W trosce o piękny wygląd Twojej skóry, marka Vivio przygotowała szereg naturalnych kosmetyków, które doskonale sprawdzą się podczas przygotowań na nadejście wiosny. Pamiętaj również, że wiele kosmetyków możesz sporządzić również ze składników, które znajdują się w Twojej kuchni. Doskonały peeling, wykonasz z fusów po kawie, a olej kokosowy nie tylko zadba o odpowiedni poziom nawilżenia skóry, ale również wzmocni kondycję Twoich włosów.

Wiosna tuż za rogiem, więc nie czekaj ani chwili dłużej i już dziś rozpocznij z nami przygotowania na nadejście nowej pory roku!

 

Autor : Firma www.vivio.pl