Poznaj moc niezwykłych olejów naturalnych marki VIVIO

Bakalie.com

Jakie właściwości w sobie skrywają? I dlaczego powinny znaleźć się w naszej kosmetyczce? Odpowiedzi na te pytania oraz ciekawe informacje na temat olejów naturalnych znajdziesz w dalszej części tekstu?

Chociaż przez wiele lat ich miejsce zajmowały drogie kosmetyki znanych marek, oleje naturalne znowu wracają do łask. Wszystko to za sprawą ich niewątpliwej skuteczności oraz stosunkowo niskiej ceny. Idealnie nadają się do pielęgnacji włosów oraz skóry wrażliwej i dodatkowo, mogą stanowić składnik aromaterapii. A jakie inne, cenne właściwości skrywają w sobie olejki naturalne?

Oleje naturalne – dlaczego warto je stosować?

W odróżnieniu od większości kosmetyków dostępnych w popularnych drogeriach, oleje naturalne nie skrywają w swoim składzie całej masy komponentów, których samo wypowiedzenie sprawia nam wiele trudności. Dodatkowo, niniejsze produkty są bezpieczne dla skóry i charakteryzują się przyjemnym zapachem, który utrzymuje się na ciele przez cały dzień. W zależności od wybranego przez nas rodzaju oleju naturalnego, możemy zapewnić naszej skórze nie tylko głęboki efekt nawilżenia, ale również regeneracji, a w niektórych przypadkach nawet skutecznej ochrony przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych.

Oleje naturalne, które z nich warto wybrać?

Marka VIVIO przygotowała dla swoich klientów szeroki wybór olejów naturalnych, z których z pewnością wybierzesz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

Propozycja nr 1. Nierafinowany olej z pestek malin: stanowi nieocenione źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych z grupy Omega3 i Omega6. Doskonale łagodzi stany zapalne oraz podrażnienia w obrębie skóry. Dodatkowo, dzięki wysokiej zawartości witaminy A, olej z pestek malin odpowiedzialny jest za głęboką pielęgnację płytki paznokcia.

 

Propozycja nr 2. Olej z awokado: zawiera w sobie całą masę cennych witamin, w tym: witaminę A, witaminy z grupy B, witaminę H oraz F. Niniejszy produkt działa na skórę nawilżająco oraz zmiękczająco. Ponadto, dzięki sporej zawartości przeciwutleniaczy, olej z awokado skutecznie zwalcza wolne rodniki, opóźniając tym samym procesy starzenia się skóry.

 

Propozycja nr 3. Olej z pestek moreli: doskonale wchłania się w skórę, zapewniając jej skuteczny efekt nawilżenia. Dodatkowo, niniejszy produkt stanowi wartościowe źródło nienasyconych kwasów tłuszczowych oraz witaminy B i E odpowiedzialnych za regenerację zmęczonej cery.

 

Autro: Vivio.pl